Kancelářský nábytek

Potřebujete zařídit kancelář a přejete si, abyste se v ní Vy i Vaši zaměstnanci cítili dobře? Sháníte funkční nábytek s unikátním designem do Vaší kanceláře, ale standardní nabídka obchodů s nábytkem neodpovídá Vaší představě? Svěřte kompletní vybavení interiéru Vaší kanceláře společnosti Čochner design a nechte se ohromit skvělým výsledkem. S naší pomocí se budete cítit ve své kanceláři jako doma. 

Nábytek pro všechny typy kanceláří

Společnost Čochner design se zabývá výrobou kancelářského nábytku na míru tak, aby odpovídal všem požadavkům našich klientů. Nábytek od Čochner design se vyznačuje vysokými standardy funkčnosti a zároveň představuje unikátní designové řešení. Bez problému si poradíme i s atypickými prostorem, kde běžně a masově vyráběný nábytek nemůže uspět. Překážkou pro nás nejsou ani velmi malé prostory, do kterých dokážeme vměstnat vše, co ke své práci potřebujete.

Maximální pohodlí pro naše zákazníky

Při výrobě kancelářského nábytku na míru vychází společnost Čochner design vždy z požadavků svých zákazníků a možností prostoru. Součástí našich služeb je i digitální zaměření pomocí 3D laseru a samozřejmě unikátní designový návrh kancelářského nábytku, který vždy zpracovávají zkušení architekti. Pro získání lepší představy o celkovém výsledku a finální podobě kanceláře vytvoříme vizualizaci, kterou má náš zákazník k dispozici. Pro pohodlí našich klientů uděláme vždy maximum, proto je samozřejmou součástí naší práce i doprava na místo a odborná montáž nábytku. 

Nepodceňujte první dojem

Kancelář je stejně jako byt vizitkou každého z nás a první dojem vždy rozhoduje. Ať už ve své kanceláři přijímáte klienty, vedete obchodní jednání či nabíráte nové zaměstnance, vždy potřebujete reprezentativní prostor, který pomůže přesvědčit Vaše obchodní partnery ke spolupráci. Nepodceňujte proto první dojem a vybavte svoji kancelář unikátním designovým kancelářským nábytkem na míru od společnosti Čochner design.

Důležité

Veškeré fotografie použité na webových stránkách jsou pouze ilustrační. Vzhledem k výrobě nábytku na zakázku slouží fotografie pouze pro inspiraci zákazníka. Pro nezávaznou poptávku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní informace

Čochner design s.r.o.
Přátelství 1662
Praha 10 - Uhříněves
PSČ 104 00

Volejte: +420 777 869 500