Služby, které Vám vyrazí dech

Čochner design představuje svým zákazníkům unikátní služby, díky kterým jsme jedničkou na trhu. Návrh designu a výroba nábytku i kompletní návrh a vybavení interiérů jsou naší doménou, proto se nebojte svěřit do rukou skutečným odborníkům. Seznamte se podrobněji se službami Čochner design.

Digitální zaměření

Návrh

Digitální zaměření 3D laserem

Návrh zkušeného architekta

Jedinečný 3D laser je produktem moderní vyspělé technologie. Laserový paprsek umí proniknout např. i vrstvou skla a výsledkem je trojrozměrný obraz. Digitální zaměření 3D laserem přináší rychlé a detailně propracované výsledky ve vysokém stupni rozlišení.

Výhodou použití této nejnovější technologie v oblasti digitálního zaměřování je především zapracování veškerých prvků v reálné velikosti a navržení optimálního řešení přímo na míru. Objevte přednosti digitálního zaměření 3D laserem s Čochner design.

Při navrhování designu a následné výrobě nábytku se bez zkušeného architekta neobejdete. Jen on dokáže vytvořit návrh na míru, který bude odpovídat požadované funkčnosti i celkovému ladění prostoru. Svěřte se do rukou zkušeného architekta Čochner designu.

Kompletnímu návrhu a vybavení interiérů předchází práce zkušeného architekta. Čochner design klade důraz na detail a podrobné propracování i sebemenší maličkosti. Našim zákazníkům garantujeme, že návrhem architekta budou příjemně překvapeni a nadšeni.

   
Vizualizace projektu Doprava a manipulace

Vizualizace projektu

Doprava a manipulace

Součástí každého návrhu designu a vybavení interiérů je vizualizace. Teprve díky ní získá každý zákazník detailní představu o konečné podobě nábytku i celkovém vybavení interiérů. Vizualizace je nezbytnou podmínkou kvalitní spolupráce.

Názorná vizualizace přiblíží našim zákazníkům reálnou podobu vybavení interiéru i nábytku. Každý tak může získat věcnou představu, jak to bude ve skutečnosti vypadat. Vizualizace je nezbytnou součástí každé zakázky pro Čochner design.

Samozřejmostí je u Čochner designu také doprava a manipulace. Našim zákazníkům vycházíme co možná nejvíce vstříc tak, aby neměli žádné problémy a komplikace, jak nábytek dopravit či vynést do posledního patra věžáku. Čochner design zařídí vše za vás.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby. Naše profesionální přeprava tak přiveze nábytek a vybavení na místo určené. Samozřejmostí je také doprava až přímo do bytu. Čochner design vám proto vynosí nábytek až nahoru, i kdybyste bydleli v mrakodrapu.

   
Odborná montáž  

Odborná montáž

 

Součástí komplexních služeb, které svým zákazníkům Čochner design nabízí, je také odborná montáž nábytku celého vybavení interiéru. Zapomeňte tak na hledání různých šroubků, šroubováků a půjčování vrtačky od sousedů, stejně jako vlastní montování podle nekvalitně provedeného manuálu.

Naši profesionální pracovníci udělají vše za vás a nábytek sami rychle a odborně smontují. Každá část nábytku tak sedne přesně tam, kam má. I podle odborně provedené montáže se poznají kvalitní firmy, jež udělají pro své zákazníky maximum. Takovou firmou je i Čochner design.

 

Důležité

Veškeré fotografie použité na webových stránkách jsou pouze ilustrační. Vzhledem k výrobě nábytku na zakázku slouží fotografie pouze pro inspiraci zákazníka. Pro nezávaznou poptávku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní informace

Čochner design s.r.o.
Přátelství 1662
Praha 10 - Uhříněves
PSČ 104 00

Volejte: +420 777 869 500