Zkušenosti

Našich služeb využívají nejen soukromé osoby, ale především společnosti, včetně těch nadnárodních, stejně jako státní instituce. O kvalitě služeb Čochner design a spokojenosti zákazníků svědčí především to, že se k nám naši klienti stále rádi vracejí.

Velké i menší firmy, advokátní kanceláře i velké státní podniky

Mezi naše běžné zakázky patří výroba kancelářského nábytku, kompletně vybavujeme tzv. open space i menší kanceláře stoly, skříněmi a dalším nábytkem, vždy na míru každému zákazníkovi. Čochner design se může pochlubit nábytkem na zakázku pro advokátní kanceláře, obchodní firmy, call centra, státní podniky i vzdělávací instituce.

Vybavení rodinných domů na míru

Kompletně vybavíme funkčním nábytkem s unikátní designem také rodinné domy, u kterých vždy dbáme na potřeby každého člena domácnosti. Svěřte se do našich rukou i Vy a hoďte starosti za hlavu! Čochner design zařídí vše za Vás, od prvotního digitálního zaměření a návrhu zkušeného architekta přes samotnou výrobu nábytku až po dopravu a odbornou montáž nábytku. S Čochner design jde vše hladce a bez komplikací. Přesvědčte se i Vy!

Neváhejte využít našich služeb

  • Návrh řešení a vizualizace začlenění nábytku do místnosti
  • Moderní, počítačem řízená výroba
  • Doprava, přesun a montáž nábytku
  • Záruka 5 let

 

Důležité

Veškeré fotografie použité na webových stránkách jsou pouze ilustrační. Vzhledem k výrobě nábytku na zakázku slouží fotografie pouze pro inspiraci zákazníka. Pro nezávaznou poptávku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní informace

Čochner design s.r.o.
Přátelství 1662
Praha 10 - Uhříněves
PSČ 104 00

Volejte: +420 777 869 500