Nábytek pro domácnosti

Byt či rodinný dům představuje pro každého z nás zázemí, domov i bezpečí. Aby se však mohl stát naším útočištěm před vnějším světem, musíme se v něm cítit dobře a příjemně. A to zajistí pouze hezké a útulné prostředí. Právě od toho jsme tu my, společnost Čochner design. Vyrábíme nábytek pro domácnosti vždy na míru potřebám celé rodiny tak, aby se ve svém domově cítil každý člen rodiny příjemně. Svěřte vybavení Vaší domácnosti společnosti Čochner design a zútulněte svůj domov! Za kvalitou našeho nábytku si stojíme, a proto Vám nabízíme záruku až 5 let.

Jedinečné řešení pro malé prostory

Náš nábytek pro domácnosti vyrobený na zakázku ocení majitelé menších i větších bytů, stejně jako rodinných domů. Vždy vycházíme z možností, které daný prostor nabízí, a snažíme se maximálně využít jeho potenciálu. Proto naše služby jistě ocení i majitelé malých bytů, do kterých se běžně prodávaný nábytek jednoduše nevejde. To však neplatí pro Čochner design. Ani sebemenší prostor pro nás není problém. S naší pomocí získáte snadno pocit, že je Váš domov nafukovací. 

Kompletní vybavení interiéru rodinných domů

Pro velké byty a rodinné domy vyrábíme nábytek pro domácnosti na zakázku tak, aby kompletní vybavení interiéru odpovídalo současné designové špičce a jednotlivé komponenty k sobě skvěle pasovaly. Nezapomínáme však ani na funkčnost. Společnost Čochner design využívá pouze kvalitní materiály, jejichž životnost budete moci ocenit v průběhu mnoha dalších let. Zapomeňte na nekvalitní a neoriginální nábytek a vybavte svoji domácnost unikátním nábytkem od Čochner design!

Přenechte své starosti Čochner designu

Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, aniž by se museli o cokoliv starat. Sami digitálně zaměříme prostor a předložíme unikátní designový návrh, který vytvoří naši zkušení architekti. Pro lepší představu našich zákazníků je k dispozici vždy i vizualizace celého vybavení interiéru. Nezbytnou součástí naší práce je samozřejmě doprava vyrobeného nábytku pro domácnosti, stejně jako manipulace a odborná montáž. Vybavte si s pomocí Čochner design domácnost, kterou se můžete pyšnit!

Důležité

Veškeré fotografie použité na webových stránkách jsou pouze ilustrační. Vzhledem k výrobě nábytku na zakázku slouží fotografie pouze pro inspiraci zákazníka. Pro nezávaznou poptávku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní informace

Čochner design s.r.o.
Přátelství 1662
Praha 10 - Uhříněves
PSČ 104 00

Volejte: +420 777 869 500