Obchodní nábytek

Jste úspěšným podnikatelem, přesto byste rádi svůj byznys ještě trochu popostrčili? Chcete, aby se u Vás Vaši potenciální zákazníci cítili dobře a vraceli se k Vám? Pak nezapomeňte investovat také do vybavení interiéru, neboť příjemné prostředí Vám pomůže získat u Vašich klientů body navíc! Společnost Čochner design Vám s tím ráda pomůže. S kvalitním a designovým obchodním nábytkem zajistíte návratnost Vašich investic do podnikání. 

Obchodní nábytek dle typu podnikání

Obchodní nábytek od Čochner design vždy odpovídá svojí funkčností, rozložením a především designem danému podnikatelskému záměru a dokáže prodávat za Vás! Pro každý typ podnikání vždy pečlivě a na míru vybíráme právě takové materiály, instalaci a designové prvky, které pomáhají účinně budovat a rozvíjet Vaši obchodní strategii. 

Kompletní realizace 

Pomozte svému podnikání prostřednictvím obchodního nábytku společnosti Čochner design a nechte se překvapit vynikajícím výsledkem i kompletní realizací. Ta zahrnuje prvotní zaměření prostoru 3D laserem, designový návrh architektů Čochner designu i vizualizaci projektu. Kromě samotné výroby obchodního nábytku Vám jej dovezeme přímo na místo a zajistíme jeho odbornou montáž. Kvalitní a unikátní obchodní nábytek od společnosti Čochner design bude naplňovat Váš podnikatelský záměr sám!

Důležité

Veškeré fotografie použité na webových stránkách jsou pouze ilustrační. Vzhledem k výrobě nábytku na zakázku slouží fotografie pouze pro inspiraci zákazníka. Pro nezávaznou poptávku nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní informace

Čochner design s.r.o.
Přátelství 1662
Praha 10 - Uhříněves
PSČ 104 00

Volejte: +420 777 869 500